Tesco uruchamia hipermarket w Łęcznej

– Każdego tygodnia w sklepie będzie organizowanych od kilkudziesięciu do nawet kilkuset nowych promocji, aby mieszkańcy Łęcznej mogli kupować taniej swoje ulubione produkty – mówi Michał Sikora z Tesco Polska. – Przed otwarciem sklepu zapytaliśmy mieszkańców miasta o to, jakie produkty chcieliby znaleźć w swoim sklepie – mówi Michał Sikora. – W oparciu o zgromadzone opinie, przygotowaliśmy dla Łęcznej specjalną ofertę, która odpowiada na aktualne potrzeby: poszukiwanie oszczędności przy zachowaniu dotychczasowego standardu życia. Naszym celem jest zapewnienie klientom cen znanych z dyskontów, jednocześnie oferując wszystkie korzyści związane z robieniem zakupów w Tesco, takie jak: lady ze świeżymi wędlinami i mięsem, szeroki asortyment produktów i dogodne godziny otwarcia – dodaje Sikora.
Mieszkańcy Łęcznej zwracali także bardzo dużą uwagę na regionalne i lokalne wyroby, które lubią i często kupują w swoim mieście. Dlatego w ofercie nowego sklepu Tesco będzie można znaleźć również m.in. lokalne pieczywo, nabiał, chrzany i musztardy oraz piwo.

W sklepie znajduje się 8 kas, jedna z nich przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych i ciężarnych kobiet. Mogą oni zrobić zakupy bez kolejki. Do dyspozycji klientów jest także punkt informacji. W nowym sklepie Tesco pracę znalazło około 90 osób, głównie mieszkańców Łęcznej i okolic.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016