CH Promenada na billboardach i autobusach

Kampania "Być bardziej" ma utrwalać wizerunek Promenady wokół myśli przewodniej wszelkich projektów marketingowych centrum: „More than just shopping” – „Więcej niż tylko zakupy”. Zleceniodawcą kampanii jest dział marketingu ECC PM.
Centrum Handlowe Promenada zostało otwarte w grudniu 1996. Wówczas obiekt liczył ok. 35 tys. mkw. powierzchni handlowej, a mieściło się w nim 120 najemców. Obiekt był dwukrotnie rozbudowywany w latach 1999 i 2006. Kolejne 15 tys. powierzchni przeznaczonej na rozrywkę zostało oddane do użytku w 1999 roku. Wówczas najemcą centrum został 13 ekranowy multipleks kinowy Cinema City, a także kręgielnia. Przybyło także kilka dodatkowych sklepów i punktów usługowych. W 2005 roku została otwarta kolejna część centrum o powierzchni 60 tys. mkw. 4,115 tys. mkw. zajął krakowski supermarket Alma Market S.A. Sklep działa na parterze (wejściem od ul. Anińskiej).
Obecnie Promenada liczy ponad 121 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i posiada 220 sklepów. Po ostatniej dobudowie powstał parking, który mieści ponad 2300 samochodów. W kompleksie, poza sklepami, znajduje się kino Cinema City oraz lodowisko (czynne cały rok).

ECC Property Management Sp. z o.o. specjalizuje się w zarządzaniu powierzchniami handlowymi, rozrywkowymi, biurowymi jak i mieszkaniowymi. W ramach zarządzania oferuje m.in.: administrowanie i obsługę techniczną, wynajem powierzchni handlowych i biurowych, kontraktowanie usług zewnętrznych, obsługę marketingową. Od ponad 11 lat zajmuje się kompleksowym zarządzaniem jednym z największych w Warszawie centrów handlowych CH-R Promenada.

ECC Property Management Sp. z o.o. należy do portfela grupy ECC Holdings S.A. utworzonej w roku 2006. Grupa działa na rynku nieruchomości i zarządzania od 1989 roku. W jej skład wchodzą: ECC Property Management Sp. z o.o., ECC Finserwis Sp. z o.o., ECC Media Sp. z o.o. oraz ECC Real Estate Sp. z o.o.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016