Butik Your New Style powiększa sieć

Marka Butik Your New Style należy do firmy Trend&Fashion Group Sp. z o.o. Prezesem spółki jest Jakub Nowicki. Trend & Fashion Group jest firmą polską, budowaną na bazie własnego kapitału. W ciągu prawie dziesięciu lat powstało 165 placówek, z czego 128 prowadzą franczyzobiorcy. Salony Butik powstają w miejscowościach powyżej 20 tys. mieszkańców. Minimalna powierzchnia lokalu to 60 m2, najczęściej mieszczą się one w galeriach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Osoba zainteresowana przystąpieniem do sieci powinna przygotować się na wydatek rzędu 70- 150 tys. zł. Spodziewany zwrot inwestycji to 12 miesięcy. W trakcie współpracy Franczyzobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów . Spółka Trend & Fasion Group zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie zatowarowania, obsługi promocji , marketingu, szkoleń oraz zarządzania personelem.

Oferta marki jest skierowana do młodych dziewczyn i kobiet. Odzież dla nastolatek, podzielona na kolekcje: Butik, Snoopy, Disney, Betty Boop i inne. W ofercie marki znajdują się dodatkowo linie okazjonalne: sylwestrowe, walentynkowe. Marka oferuje nie tylko modne ubrania, ale też dodatki – paski, czapki oraz dużą ofertę toreb. Twarzą marki jest aktorka Ola Szwed. Sklepy są ozdobione zdjęciami i plakatami z aktualnych kampanii reklamowych. W każdym salonie znajdują się 2-3 przymierzalnie. Wszystkie przecenione bądź wyprzedawane towary są wyeksponowane na stołach i oznaczone zawieszkami.

Galeria Auchan Płock zlokalizowana jest przy ulicy Wyszogrodzkiej 140. Obiekt należący do Auchan Polska Sp. z o.o., został otwarty w czerwcu 2001 roku. Obecnie w Auchan Płock mieści się 29 sklepów i punktów usługowych. W centrum handlowym zlokalizowany jest ponadto hipermarket francuskiego detalisty. W sąsiedztwie znajdują się centrum usługowe Norauto oraz sklepy Go Sport, Abra Meble, RTV MIX AGD. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również bezpłatny parking na 1300 miejsc.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016