IAI-Shop wprowadza narzędzie dla e-sklepów

Maska Mobile pozwala stworzyć sklep mobilny (oparty na sklepie z oferty IAI-Shop.com), bez psucia już funkcjonujących rozwiązań sklepowych, zoptymalizowanych pod tradycyjne komputery, umożliwiając zakupy mobilne albo tradycyjne – zapewnia producent narzędzia. Maska przystosowana jest do wyświetlaczy telefonów komórkowych, szczególnie pod kątem obsługi ekranów dotykowych. Działa to dokładnie jak dodatkowy sklep w panelu IAI-Shop.com, w związku z czym obsługa sklepu mobilnego nie stanowi żadnego dodatkowego obciążenia.

– Internet trafił do telefonów komórkowych, więc dajemy możliwość komunikacji z klientem właśnie tam. Wysyłanie SMS, zakupy przez telefon to buduje bardzo nowoczesny i przyjazny wizerunek sklepu internetowego, który jest zawsze pod ręką klienta – wyjaśnia Paweł Fornalski z IAI SA.

Wysyłanie SMS ze sklepów internetowych dodatkowo ułatwia komunikację z klientem. Jednak, aby dobrze identyfikować sklep, potrzebny jest branding SMS, dzięki któremu jako nadawca nie pojawia się nic nie znaczący numer, tylko konkretna nazwa sklepu. – To świetne rozwinięcie marketingu internetowego. Oprócz prostych komunikatów, takich jak powiadomienia o wpłacie lub wysłaniu zamówienia, można prowadzić promocje i newslettery. Koszt jednego SMS to tylko 14 groszy, za które trafiamy prosto do naszego klienta. To bardzo mało jak za namówienie go do ponownych zakupów – uważa Fornalski.

Producent maski stworzył również kreator szablonów SMS, który umożliwia przygotowanie spersonalizowanych treści wysyłanych potem do wybranych lub wszystkich klientów. W tego typu działaniach ważna jest również kontrola nad kosztami wysłanych wiadomości – tę umożliwia handlowcom specjalne narzędzie bilingowe – informuje producent.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016