Targi Polagra Food Poznań

Na targach zostaną przedstawione nowości rynkowe, m.in. z zakresu wyrobów spożywczych, napojów, alkoholi, parafarmaceutyków i dodatków dietetycznych. W ramach salonu franchisingu zostanie stworzona platforma komunikacji franczyzodawców, franczyzobiorców i pozostałych zainteresowanych tym systemem sprzedaży. Natomiast w ramach salonu wyposażenia sklepów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej. Ekspozycjom będą towarzyszyły branżowo profilowane dyskusje, seminaria i warsztaty.

Uczestnikom najbliższej edycji targów Polagra Food, organizator proponujemy skorzystanie z nowych możliwości i usług, które pozwolą w pełni skupić się na biznesowym wymiarze wydarzenia i zmaksymalizować korzyści płynące z udziału w targach. Będą to między innymi program VIP Buyers – kompleksowa obsługa profesjonalnych zwiedzających, Dwa Dni dla Dystrybucji – cykl konferencji, wykładów i seminariów dla przedstawicieli szeroko pojętego handlu oraz Business Corner – wyjątkowe miejsce spotkań biznesowych.

Jak zwykle imprezie będzie towarzyszyć szereg branżowych atrakcji i wydarzeń, w tym roku będzie można m.in. zobaczyć ekspozycję Smaki Regionów (promocja żywności ekologicznej i certyfikowanej), uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach dedykowanych poszczególnym branżom czy przyglądać się jubileuszowej dziesiątej edycji konkursu Kulinarny Puchar Polski (w ramach Targów Gastro Trendy).

Więcej informacji: www.polagra-food.pl

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016