Targi Polagra Tech Poznań

Impreza jest podzielona na kilka salonów. Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego, który odbędzie się w dniach 13-16 września 2010 roku, to propozycja dla firm chcących przedstawić ciekawą ofertę dla sektora spożywczego oraz włączyć się do dyskusji na temat kierunków rozwoju branży. Zaproszenie do udziału kierowane jest do wszystkich, którzy w najefektowniejszej formie chcą zaprezentować profesjonalnym odbiorcom maszyny, urządzenia i technologie dla przemysłu spożywczego. Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego odbywa się co roku. Goście mają możliwość poznania oferty maszyn i urządzeń, a także nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu spożywczego. Ekspozycji towarzyszy ciekawy program wydarzeń, na który składają się seminaria, prelekcje i panele dyskusyjne poruszające tematy aktualnych problemów w branży przygotowane z udziałem partnerów branżowych i medialnych.

Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego odbędzie się w dniach 13-16 września 2010 roku. W ramach tego salonu wystawcy przedstawią rozwiązania technologiczne dla przemysłu mleczarskiego.

Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego to propozycja dla firm chcących przedstawić swoją ofertę oraz włączyć się do dyskusji na temat kierunków rozwoju branży. Zaproszenie do udziału kierowane jest do wszystkich, którzy w najefektowniejszej formie chcą zaprezentować profesjonalnym odbiorcom maszyny, urządzenia i technologie wykorzystywane w przemyśle piekarskim i cukierniczym.

 Więcej informacji: www.polagra-tech.pl

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016