Forum: 7 tys. klientów w programie lojalnościowym

Otwarcie sklepu KiK

– Zaproponowane rozwiązania programu lojalnościowego stworzone specjalnie dla Forum Gliwice, urzeczywistnione poprzez platformę multimedialną, spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Tylko w pierwszych dwóch dniach, od momentu wprowadzenia programu, do systemu zalogowało się ponad 1000 osób, z których każdy jest klientem Forum – mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Centrum Handlowego Forum Gliwice.

Dzięki nowoczesnej technologii i założeniom programu, pozwala on pozyskiwać pełne informacje o klientach, nagradzając jednocześnie kupujących za dokonane w sklepach Centrum zakupy. – W przypadku tego programu już można mówić o sukcesie. Ruszył on 20 marca i w pierwszych dniach funkcjonowania pozwolił pozyskać znaczącą bazę klientów, którzy wciąż pozostają aktywni, co oznacza, że zasady programu skłaniają ich do dokonywania zakupów w sklepach naszego centrum. Obecnie zarejestrowanych jest blisko 7000 klientów i wedle przewidywań liczba ta będzie stale rosnąć – dodaje Agnieszka Mielcarz..

Program służy przede wszystkim umacnianiu lojalności klientów względem centrum, przy wzajemnym zadowoleniu – klientów i najemców. – Co już ma miejsce, program lojalnościowy będzie też aktywizował działania najemców, stając się urzeczywistnieniem jednego z najnowszych trendów w walce konkurencyjnej zwanej mass customization – informuje Agnieszka Mielcarz.

Klienci za dokonane w sklepach Forum zakupy otrzymują od najemców unikalne kody-KLIKi, które po zalogowaniu się na stronie centrum www.forumgliwice.pl, można wymieniać na nagrody. Pełen katalog nagród pojawi się na stronie Forum z początkiem maja. Pula nagród będzie zróżnicowana, dostosowana do potrzeb czy wieku klientów. Ponadto uczestniczący w programie mogą otrzymać status klienta VIP, co daje dostęp do limitowanych zaproszeń na organizowane przez centrum imprezy. To nie koniec nowości. Na początku maja zostanie uruchomiona nowa strona internetowa Forum Gliwice wraz z nowymi funkcjonalnościami. Klientów czeka wirtualny spacer po centrum, strona udostępni także podgląd na żywo z kamer zamieszczonych na terenie obiektu. Połączenie nowego serwisu internetowego z systemem lojalnościowym ma spowodować przeniesienie aktywności klientów do Internetu, budując jednocześnie lojalność wobec marki.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016