Komputronik.pl przystępuje do programu Ceneo

Koszty rekompensaty pokrywa serwis Ceneo.pl. Do programu zaproszone zostały tylko te sklepy internetowe, które mają odpowiednio dużą liczbę „Zaufanych opinii”, dzięki czemu Ceneo.pl może za nie ręczyć.

– Jako serwis odwiedzany miesięcznie przez miliony Polaków, chcemy dać gwarancję użytkownikom, że zakupy dokonywane za pośrednictwem Ceneo są całkowicie bezpieczne. Pragniemy wskazać, w których sklepach bez obaw mogą dokonywać zakupów – mówi Mariola Berg, Dyrektor Działu Zaufanie i Bezpieczeństwo Ceneo.pl.

Sklepy internetowe objęte nowym programem będą oznaczone specjalnym znaczkiem z motywem parasola (tzw. ikona POK).

– Zaproszenie do programu traktujemy jako wyraz zaufania ze strony Ceneo. Prawdopodobieństwo, że serwis będzie zmuszony do zapłaty, jest w naszym przypadku znikome. W ciągu 12 lat działania na polskim rynku e-commerce zdobyliśmy niezbędną wiedzę o tym, w jaki sposób obsługiwać klientów, aby byli w pełni zadowoleni z zakupów – mówi Piotr Zieliński, kierownik Komputronik.pl.

Korzystanie z Programu Ochrony Kupujących jest całkowicie bezpłatne. Program przeznaczony jest dla osób, które do określonego e-sklepu trafiły za pośrednictwem Ceneo. W związku z tym ich przeglądarki internetowe nie mogą mieć wyłączonej opcji „cookie”. Dzięki temu mechanizmowi możliwa jest weryfikacja zakupów dokonanych za pośrednictwem porównywarki cen. Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie: http://www.ceneo.pl/info/pok/index.html.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016