Moda na ekologię w Dominikańskiej

W najbliższych dniach Galeria Dominikańska zaprezentuje wszystkim odwiedzającym kolejną wystawę, tym razem ściśle związaną z ważną dziedziną życia, jaką jest ekologia. W ramach wystawy pod hasłem "Moda na eko", nie tylko najmłodsi będą mieli okazję zapoznania się z działaniem ciekawych maszyn, w tym belownicy do odpadów, "puszkojada", czy zgniataczy do butelek. W tym czasie będzie można znaleźć odpowiedź na pytania z dziedziny ekologii i dowiedzieć się chociażby, czym jest recyckling i jak wygląda w praktyce.

Natomiast w dwa weekendy, 7-8 sierpnia oraz 13-14 sierpnia w godzinach 13.00 – 17.00 centrum handlowe zaprasza wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza rodziców ze swoimi pociechami na poziom -1, do wzięcia udziału w "Dniach Familijnych", czyli akcji, w programie której pojawią się eko-zawody, eko-poszkiwanie skarbów, czy zielone koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami. Całości dopełnią pokazy mody ekologicznej oraz warsztaty tematyczne.

W Galerii Dominikańskiej – która we Wrocławiu działa od 2001 roku – na powierzchni wynajmu około 30 tys. mkw., na trzech poziomach handlowych mieści się 100 sklepów, kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe. Rocznie centrum handlowe odwiedza około 10,5 mln osób.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016