Wojciech Cejrowski w Focus Mall

Sam autor prezentowanych w Galerii Focus Mall prac pojawi się na zakończenie wystawy. Spotkanie z nim zostało zaplanowane na 28 sierpnia bieżącego roku. W tym dniu będzie można osobiście porozmawiać ze znanym podróżnikiem, zrobić sobie wspólne zdjęcie i poprosić o autograf. Co ciekawe, w ostatnią sobotę sierpnia, Wojciech Cejrowski zaprezentuje również swoją kolekcję „skarbów” przywiezionych z dalekich i egzotycznych podróży.

W galerii handlowej od 9 do 28 sierpnia będzie można również obejrzeć wystawę fotografii, zebranych przez piotrkowskie Stowarzyszenie Fotograficzne F4, a także podziwiać obrazy lokalnych malarzy i artystów.

Inwestorem galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim jest Parkridge Holdings, który należy do czołowych firm deweloperskich w Europie. Specjalizuje się w realizacji galerii rozrywkowo-handlowych i parków handlowych. Do tej pory zainwestował w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ponad 1 mld euro. Pierwsze Focus Mall w Polsce zostały otworzone w Rybniku, Bydgoszczy i Zielonej Górze. Powierzchnia galerii w Piotrkowie Trybunalskim wynosi 75 tys. mkw. Powierzchnia najmu stanowi natomiast 35 tys. mkw., mieści się na niej 110 sklepów. Centrum handlowe dysponuje parkingiem na 700 miejsc postojowych.

 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016