Heels i Benetton w Poznaniu

W ofercie salonu Heels jest obuwie renomowanych firm: Camel Active, Gabor, Hogl, Paul Greek, Hispanista i inne. Producenci ci specjalizują się w tworzeniu obuwia o charakterze klasycznym oraz casual. Dobra jakość skór, staranne wykończenie powodują, że wygoda i komfort, stały się znakiem rozpoznawczym tych marek.

Wyrazisty charakter marki Benetton sprawia, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku mody. W każdym sezonie salon oferuje kolekcję odzieży damskiej na co dzień, do pracy i casual. Ciekawe formy, bogata paleta barw i znakomite tkaniny to znak rozpoznawczy United Colours of Benetton.

W Centrum Handlowym King Cross Marcelin w Poznaniu znajduje się ponad 120 punktów sprzedaży różnych branż, kawiarni i restauracji, hipermarket Real oraz największy w Polsce salon z artykułami gospodarstwa domowego i sprzętem elektronicznym – Media Markt. Najemcami centrum są też takie marki, jak: dziecięcy sklep 5-10-15, Big Star, Bergson, Charles Vögele, Calzedonia, Carry, Coccodrillo, Cocomore, Cropp Town, Ecco, Esotiq, Gerry Weber, H&M, House, Intermoda, Intersport, Intimissimi, Kruk, Lara Fabio, Levi’s Store, księgarnia Matras, Molton, Pretty One, pralnia 5áSec, Quazi, Reserved, Ryłko, Solar, Świat Spinek, Taranko, Tatuum, Top Secret, Vanila, Venezia, Wojas, Wittchen czy sklep jubilerski Yes.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016