Bonarka wspiera akcję „Zeszyt”

Stowarzyszenie działając na terenie całego kraju, realizuje swoje cele poprzez organizowanie zbiórek publicznych, tworzenie i animowanie kół wolontariatu, współpracę z dyrekcjami i pedagogami szkolnymi. Pomaga w nauce organizując korepetycje, a także prowadzi wykłady i seminaria w szkołach na temat rodziny oraz niepełnosprawności i zagrożeń cywilizacyjnych.

Kwesta w Bonarka City Center odbędzie się w ramach prowadzonego przez SPRiON programu "Zeszyt". By pomóc, wystarczy nabyć ręcznie robione kwiatki – cegiełki, przygotowane przez więźniarki. Wolontariuszy SPRiON można będzie spotkać w okolicach Auchan w godzinach: w piątek 14:00 – 19:00, w sobotę i niedzielę między 11:00 a 19:00.

Bonarka City Centre to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016