Nowe kontrakty Grupy Energia

Kropka chce mieć 700 punktów do końca roku

Kropka chce mieć 700 punktów do końca roku

Grupa Energia oferuje innowacyjne rozwiązania na rynku galerii handlowych, które pozwalają właścicielowi obiektu zarabiać na energii elektrycznej, a najemcom dają możliwość stania się uczestnikami wolnego rynku. Model wdrażany przez Grupę Energia, to nie tylko dodatkowe przychody dla inwestora z tytułu dzierżawy sieci, ale także przejęcie przez firmę kompleksowej obsługi obiektu związanej z gospodarką energetyczną. Oddanie jej w ręce profesjonalistów pozwala właścicielowi skupić się na jego podstawowej działalności i jednocześnie czerpać korzyści ze współpracy. Taki sposób działania spółki znacznie odróżnia ją od typowych dostawców energii funkcjonujących na rynku.

O widocznym zapotrzebowaniu na outsourcing energetyczny świadczy bardzo duże zainteresowanie inwestorów ofertą firmy. Grupa Energia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowując swoje produkty indywidualnie do potrzeb każdego z nich, dbając przy tym o interesy najemców. Ze szczegółową ofertą firmy można było zapoznać się podczas CEE Shopping Center Forum 2010, na którym Grupa Energia była jednym z wystawców.

– Wprowadzenie naszego rozwiązania możliwe jest dopiero od niedawna, kiedy to nowelizacji uległo prawo energetyczne, choć przyznam, że taki pomysł mieliśmy znacznie wcześniej – mówi Artur Budrewicz, prezes zarządu spółki. – Model biznesowy, który proponujemy naszym klientom, często przyjmowany jest ze zdziwieniem. Właściciel obiektu nagle dostrzega, że możliwe jest takie rozwiązanie, które zapewni „prawidłowe” rozliczanie energii w obiekcie, da najemcom prawo zakupu energii na wolnym rynku, a jednocześnie przynosi wymierne korzyści dla właściciela. Uważam, że zadowolenie naszych dotychczasowych klientów i zaufanie, którym obdarzają nas nowi inwestorzy, pokazują, że warto zdecydować się na wdrożenie naszych rozwiązań – dodaje.

Grupa Energia jest koncesjonowaną spółką energetyczną świadczącą usługi obrotu i dystrybucji energii elektrycznej, dedykującą swoje rozwiązania dla nieruchomości komercyjnych, w szczególności centrów handlowych i budynków biurowych. Firma jest częścią grupy kapitałowej Euroholding, zrzeszającą spółki oferujące produkty klientom biznesowym na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie z ponad stu obiektów na terenie całej Polski oraz setki zadowolonych klientów dają gwarancję najwyższą jakość świadczonych usług.

Reklama

Galeria Jurajska