Frutti Art w Bonarka City Center

Marka Frutti Art, działająca na rynku warzyw i owoców, działa w krakowskiej galerii od początku października. Stoisko Frutti Art zlokalizowane jest na parterze Bonarka City Center w Łączniku Bonarkowskim, w pobliżu In Medio.

– Gwarancję stałego zaopatrzenia w owoce z najwyższej półki dają nam doskonałe relacje z producentami. Wiele gatunków dostępnych jest tylko u nas, jak np. daktyle odmiany king medjoul – przekonuje Waldemar Bentkowski, jeden z właścicieli Frutti Art.

Firma Frutti Art powstała w 2009 r. z połączenia dwóch firm rodzinnych, które na rynku owoców i warzyw działają od 1985 r. Od początku specjalizuje się w handlu detalicznym i imporcie owoców oraz warzyw. Dzisiaj tworzy pierwszą w Polsce sieć Galerii Owoców w centrach handlowych. Stoiska Frutti Art znajdują się w centrach handlowych: M1 Czeladź, Silesia City Center oraz CH 3 Stawy w Katowicach oraz Bonarka City Center w Krakowie.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Znajduje się tu ponad 270 sklepów i lokali usługowych. Obiekt oferuje również szeroką ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016