Biżuteria Antica Murrina dostępna w BCC

Antica Murrina jest marką z sektora Fashion Glass Jewellery. Biżuteria produkowana przez firmę cechuje się ręcznym, precyzyjnym wykonaniem. Charakterystyczne dla marki jest również wykorzystywanie w wyrobach szklanych koralików. Ciekawy efekt uzyskuje się poprzez połączenie tradycyjnych technik wyrobniczych z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Jubirex to istniejąca od 1983 marka i sieć sklepów z biżuterią oraz zegarkami. W swoim asortymencie posiada ofertę złotej biżuterii podlegającej ciągłym zmianom, wyroby z brylantami, 300 wzorów obrączek ślubnych, kolekcję pereł naturalnych, srebro artystyczne i biżuterię na każdą okazję. Aktualnie sieć posiada siedem salonów firmowych w pięciu miastach Polski.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.
 

Reklama

Galeria Jurajska