Bomi organizuje TOP Sieć 34

Do nowo utworzonej firmy Sieć Północ włączono zrzeszenie sklepów Sieci 34. Prezesem spółki został Piotr Wałdowski, dotychczasowy dyrektor Sieci 34. Kluczowym zadaniem firmy jest rozwój systemów franczyzowych w całej Polsce. Obecnie pełną obsługę zrzeszonym placówkom handlowym zapewnia dwanaście biur Sieci 34 na terenie kraju. Do końca 2010 roku ma funkcjonować około 200 placówek TOP Sieć 34, a w perspektywie 3 lat – 700 na obszarze całego kraju.

– Za kilka lat rynek detaliczny się skonsoliduje. Właściciele sklepów, którzy nie przystąpią do sieci, zapewniającej dostawy towaru w dobrej cenie, będą mieli problem z utrzymaniem się w warunkach trudnej konkurencji rynkowej – przekonuje Piotr Wałdowski, prezes Sieci Północ. – Warto zdać sobie sprawę, że przystąpienie do Sieci 34 to sposób na przeciwstawienie się wielkim sieciom handlowym, których powstaje coraz więcej, właściwie sposób na przetrwanie – dodaje.

Oferta franczyzowa skierowana jest do małych i średnich sklepów. Do głównych korzyści wypływających z funkcjonowania w jej ramach należy: ujednolicenie wizualizacji zewnętrznych sklepów zrzeszonych, pomoc specjalistów w wizualizacji wewnętrznej sklepu oraz negocjowanie konkurencyjnych warunków zakupowych.

Sieć34 rozpoczęła działalność na Pomorzu, a następnie rozpoczęła rozbudowę sieci i otworzyła swoje sklepy w największych miastach Polski. W 2007 r. zarządy spółek Rabat Pomorze, Bomi oraz Rast połączyły swoje siły i podpisały listy intencyjne, w ramach których utworzyły Grupę Kapitałową Bomi.

Grupa Kapitałowa Bomi jest jedną z największych sieci supermarketów delikatesowych oraz supermarketów typu premium w naszym kraju. Grupa posiada obecnie ok. 70 sklepów delikatesowych i supermarketów w 19 miastach Polski. Dodatkowo ok. 50 placówek w systemie pełnej franczyzy, a także ponad 1,5 tys. sklepów partnerskich połączonych w ramach sieci Sieć 34 oraz eLDe.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016