Kupiec Poznański będzie miał Kino 5D

Przemysław Zacny, Development Director, Burger King Polska SA

Kino 5d znajdzie się na drugim poziomie centrum Kupiec Poznański i zajmie powierzchnię ok. 435 mkw.

– Decydującym czynnikiem, który wpłynął na pozytywną ocenę galerii przez najemcę jest atrakcyjna lokalizacja Kupca. Nie bez znaczenia pozostał również fakt, że na poziomie +2 istnieją dobrze działające sklepy z ofertą dla dzieci – mówi Aleksandra Kantorska z firmy Jones Lang LaSalle. – Najemcy z sektora rozrywki przyciągają klientów w każdym wieku i zwiększają odwiedzalność centrum, co nie pozostaje bez wpływu na obroty pozostałych najemców – dodaje.

Podpisanie umowy z Kinem 5D Polska jest kolejnym krokiem w procesie odnowienia obiektu i jego oferty. W okresie wakacyjnym odbył się remont Kupca Poznańskiego – odświeżone zostały powierzchnie wspólne, doświetlono korytarze poprzez zamontowanie dodatkowych kasetonów nad lokalami oraz wyremontowano fontannę w centralnym punkcie pasażu.

– Mamy nadzieję, że odświeżenie wizerunku centrum wpłynie korzystnie na jego postrzeganie przez klientów, czego pierwsze sygnały już do nas docierają. Klienci chwalą nowe oświetlenie, które stwarza wrażenie większej przestronności korytarzy oraz dodaje wnętrzu elegancji i lekkości. Wierzymy, że i potencjalni najemcy docenią nasze wysiłki i zechcą uzupełnić ofertę naszego Centrum – mówi Barbara Kearney, dyrektor centrum.
 

Reklama

ORF 2016 Spring