Jakość Obsługi 2010 dla Drogerii Natura

Wyróżnienie „Jakość Obsługi” zostało już po raz kolejny przyznane sieci sklepów Drogerie Natura. Jak co roku, za pośrednictwem portalu internetowego www.jakoscobslugi.pl, konsumenci wyrażali swoje opinie oraz oddawali głosy na firmy i instytucje oferujące swoim klientom najwyższą jakość obsługi.

– Godło Jakość Obsługi to nie lada wyróżnienie oraz niezwykły zaszczyt dla firm. Jego laureaci tworzą elitarne grono TOP 100 Najprzyjaźniejszych Firm w Polsce – podkreśla sieć Drogerie Natura w swoim komunikacie.

To kolejna nagroda dla firmy Polbita w ostatnim czasie. Właściciel drogerii został już uhonorowany tytułem „Jakość Roku 2009” oraz „Jakość Obsługi 2009”.

Pierwsza placówka Drogerii Natura powstała w 1997 roku. Obecnie sieć liczy ponad 200 drogerii w całej Polsce, między innymi w centrach handlowych. Właścicielem sieci jest firma Polbita, która stale powiększa liczbę swoich punktów handlowych. 11 marca tego roku nastąpiło otwarcie w centrum handlowym Galeria Jastrzębie w Jastrzębiu – Zdroju (województwo śląskie). Firma współpracuje z około 100 dostawcami produktów. Jej asortyment obejmuje około 8 tysięcy artykułów – od kosmetyków, przez perfumy, po ozdoby do włosów i akcesoria kosmetyczne.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016