Organic Farma Zdrowia najemcą Arkadii

Sieć ekologicznych delikatesów firmowanych logo Organic Farma Zdrowia zajmuje coraz większe lokale. Rośnie też tempo wprowadzania do sprzedaży artykułów pod własną marką, ich liczba przekroczyła 200 pozycji.

W ostatnim kwartale firma stworzyła platformą zakupową ekosfera24.pl. Po sześciu latach istnienia jej starej wersji, zaczął działać e-sklep, w którym koszyk zawierający 50 produktów można skompletować w czasie pięciu minut.

– Zainteresowanie klientów żywnością ekologiczną zwiększa się stale, o czym świadczy nasilający się ruch w 18 delikatesach Organic Farmy Zdrowia. Przyczynia się do tego promowanie zdrowego trybu życia przez firmę – mówi Bohdan Juchniewicz, reprezentujący Organic Farma Zdrowia. – Dostarczanie certyfikowanej żywności to podstawa, ale ważne jest równie realizowanie poradnictwa prowadzonego przez doradcę żywieniowego na miejscu w delikatesach lub przez interent – kontynuuje.

Organic Farma Zdrowia posiada delikatesy działające na terenie całej Polski oraz prowadzi sprzedaż internetową. Oferta handlowa sieci zawiera cztery tysiące produktów pochodzących od producentów żywności ekologicznej i naturalnej w Polsce i Europie, w tym już ponad 200 produktów pod markami własnymi.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016