Focus Mall Jelenia Góra ma nowych najemców

Na potrzeby salonu Simple Creative Products wynajęte zostało 73 mkw. powierzchni. Simple to polska marka odzieżowa dla kobiet. Została założona przez projektantki Lidię Kalitę i Maję Palmę w 1993 roku. Kolekcje Simple dedykowane są mieszkankom wielkich miast. Z kolei salon sieci telefonii komórkowej Orange urządzony zostanie na 74 mkw. powierzchni. Jego oferta obejmować będzie usługi oraz telefony i akcesoria.

Firmy dołączą do pozostałych najemców galerii, wśród których znajdują się m.in.: delikatesy Alma, Deichmann, Rossmann, Apart, Promod, Orsay, Preety Girl, Quazi, City Sport, Grycan, Apteka.

Za wynajem powierzchni w Focus Mall Jelenia Góra odpowiada dział leasingu Parkridge Retail Development oraz BOIG Property Consulting.

Focus Mall Jelenia Góra to powstająca właśnie nowoczesna galeria rozrywkowo-handlowa. Wartość projektu po zrealizowaniu szacowana jest na 250 mln zł. Obiekt będzie liczył ponad 40 tys. mkw. powierzchni. Na trzech poziomach handlowych znajdzie się: 89 sklepów, restauracje, kawiarnie i wielosalowe kino. Parking pomieści 276 aut, w tym dla osób niepełnosprawnych przygotowane zostanie sześć stanowisk. Autorem projektu architektonicznego jest krakowska pracownia architektoniczna MOFO Architekci.

Parkridge Holdings to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji galerii rozrywkowo-handlowych i parków handlowych. Do tej pory zainwestowała w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ponad 1mld euro. Planowane inwestycje w Polsce wynoszą ponad 500 mln euro do 2013 roku.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016