Nowi najemcy Portu Łódź

W pierwszych tygodniach listopada w Porcie Łódź została otwarta drogeria-apteka Super-Pharm, sklep Cyfra+. Na liście sklepów pojawiła się też wspólny salon marek odzieżowych Tiffi i Próchnik. Kolejne otwarcia planowane są na początek grudnia br.

20 listopada 2010 roku w Porcie Łódź rozpoczął działalność sklep niemieckiej marki Takko Fashion. W jego ofercie znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, a także akcesoria i dodatki. Salon o powierzchni 445 mkw. znajduje się w strefie Las.

Tego samego dnia swoje podwoje otworzył także firmowy sklep marki obuwniczej Bata o powierzchni ponad 350 mkw. Klienci znajdą go pomiędzy sklepem Michael Koszule i C&A.

Na najbliższe tygodnie planowane jest otwarcie w Porcie Łódź sklepu odzieżowego marki Mango o powierzchni ponad 300 mkw., który znajdzie się w strefie Ocean, pomiędzy Quazi i Ecco Kids, a także salonu X-Kom. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy zainteresowani zakupem komputerów, notebooków, oprogramowania i elektronicznych gadżetów – wszystko w lokalu o powierzchni 100 mkw. Salon znajdzie się naprzeciwko RTV Euro AGD.

Do końca tego roku ofertę Portu Łódź wzbogacą także sklep firmowy Levis, kwiaciarnia Skrzydlewska oraz myjnia samochodowa.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016