Magazyn Mody Klif w lokalnych gazetach

W zimowej edycji magazynu, czytelnicy znajdą m.in. propozycje prezentów dla najbliższych oraz najnowsze trendy w modzie sylwestrowej. Styliści Magazynu Mody Klif obserwując hollywoodzkie ikony stylu – Julię Roberts, Julianne Moore, Tildę Swinton i Chloe Sevigny na czerwonym dywanie, proponują sylwestrowe zestawienia. Poza prezentacją zimowych kolekcji dostępnych w centrach handlowych Klif, w nowym magazynie znalazły się artykuły na temat modowych trendów, które tej zimy zdominowały wybiegi.

Najnowszy numer Magazynu Mody Klif dostępny jest bezpłatnie na terenie galerii Klif w Gdyni i w Warszawie oraz w wersji elektronicznej na stronie www.klif.pl. Za pośrednictwem poczty trafił także do stałych klientów trójmiejskiego i warszawskiego Klifu. Wraz z piątkowym wydaniem (26 listopada) zimowy numer pisma otrzymali także czytelnicy stołecznej i trójmiejskiej „Gazety Wyborczej” oraz dziennika „Polska. Dziennik Bałtycki”.

Magazyn Mody Klif wydawany jest przez centra handlowe Klif od ponad 10 lat. W maju br. Magazyn otrzymał nagrodę „Srebrne Szpalty” w konkursie prasy firmowej Szpalty Roku 2010. Jury konkursu, pod przewodnictwem Tomasza Raczka, doceniło magazyn za dynamikę, zdjęcia na okładce, interesujący projekt oraz dobrze wykonane sesje modowe.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016