Dorobek lokalnych architektów w Bonarce

Łącznie w Bonarce zaprezentowanych zostanie ok. 150 autorskich projektów, zrealizowanych przez małopolskich architektów. Wystawa organizowana jest przez Radę Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów i stanowi gratkę dla miłośników architektury, także tej w nowoczesnym wydaniu.
Wernisaż odbędzie się 10 grudnia 2010 roku, o godz. 11.00 w Palmiarni.

W ramach obchodów 7. Małopolskich Dni Architekta, odbędą się również pokazy dwóch filmów związanych z architekturą w reżyserii Pani Jadwigi Kocur: pt. „Porwanie Europy” i „Dwugłowy Smok”. Prezentacja filmów odbędzie się w siedzibie Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów w Krakowie.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano oraz Rubbabu.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016