Salon jubilerski Lalo Treasures w Bonarce

– Wykonując konkretny produkt, myślę o jego przyszłym właścicielu – zapewnia Orna Lalo, twórczyni i główna projektantka marki. Lalo realizując projekty jubilerskie stawia na oryginalność biżuterii i dbałość o szczegóły. Do produkcji chętnie wykorzystuje żywicę oraz wielobarwne koraliki, nie ucieka od nasyconej kolorystyki i bogatego zdobnictwa. Biżuteria Lalo Treasures to przede wszystkim oryginalne i odważne wzornictwo.

Lalo to ręcznie robiona biżuteria z dwudziestoletnią tradycją. W ofercie znajdują się: wisiorki, zawieszki, naszyjniki, pierścionki, breloczki do kluczy, broszki, ozdoby do domu, ale i także świąteczne świecidełka.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016