Datamax-O’Neil RL4 w sprzedaży

Urządzenie przeszło szereg testów. Według zapewnień producenta, drukarka Datamax-O’Neil RL4 w sprzedaży wytrzymuje wielokrotny upadek na betonowe podłoże i prawidłowo funkcjonuje nawet w ekstremalnych temperaturach. Została zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownik mógł w łatwy sposób wymienić rolkę na nową.

– W magazynach pracownicy pokonują też długie trasy pomiędzy regałami a biurkiem, na którym stoi stacjonarna drukarka etykiet. To powoduje stratę czasu i przyczynia się do błędów. W przypadku drukarki przenośnej, etykiety są drukowane bezpośrednio przy znakowanych produktach, więc o takich kłopotach, jak na przykład pomylenie etykiet, nie ma mowy – mówi Paweł Rybarczyk, Product Manager Datamax O’Neil w RRC Poland.

Drukarka Datamax-O’Neil RL4 jest kompatybilna z popularnymi systemami SAP i Oracle do zarządzania magazynem (Warehouse Management System). Wymiana danych pomiędzy urządzeniem a aplikacją odbywa się za pomocą łączności bezprzewodowej 802.11 a/b/g z zachowaniem zasad bezpieczeństwa na poziomie protokołu WPA oraz WPA2. Opcjonalnie model może być także wyposażony w moduł łączności Bluetooth. Drukarkę etykiet RL4 można przymocować bezpośrednio do wózka widłowego za pomocą specjalnego uchwytu oraz podłączyć zasilanie z akumulatora.

Czas pracy na baterii wynosi 16 godzin bez względu na środowisko (temperaturę, łączność bezprzewodowa etc.). Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 945 euro. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016