post

Poznań Plaza: startują zimowe wyprzedaże

Galeria przygotowała dla klientów okazję do zrobienia tańszych zakupów. Za ubrania z kolekcji popularnych marek, odwiedzający Plaza Poznań zapłacą 30 proc., 50 proc., a wkrótce nawet 70 proc. mniej. Przeceny czekają m.in. w salonach: H&M, Zara, Mexx, Esprit, Mexx, Mango, Big Star, L’occitane, Adidas, Reebok, Puma, HiMountain, Planet Outdoor, Promod, Reserved, Monnari, Venezia, Wittchen, Nine West.

W większości sklepów wyprzedaże potrwają do końca stycznia. W lutym dostępne będą jeszcze końcówki zimowych kolekcji, ale stopniowo ich miejsce zajmować będą najnowsze propozycje na sezon wiosna-lato 2011.

Centrum handlowo-rozrywkowe Poznań Plaza zlokalizowane jest w dzielnicy Piątkowo, wzdłuż linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Galeria łączy w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny: 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Polsce Zachodniej trójwymiarowe kino Imax i Fantasy Park. W centrum znajduje się sklep spożywczy Piotr i Paweł oraz około 150 butików z kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej i obuwia oraz punkty usługowe. Obiekt posiada bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz centrum.
 

Udostępnij naShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

RETAILNET Newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców i deweloperów

Podobne artykuły