Wirtualny Meubles w Bonarka City Center

Meubles reprezentuje sektor mebli oraz dodatków. Wszystkie wzory powstają w oparciu o 22 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań ułatwiających użytkowanie mebli.

Sklep internetowy daje też możliwość zapoznania się z szeroką paletą gotowych pomysłów na to jak na nowo zaaranżować przestrzeń w domu. To także przybornik praktycznych informacji, porad oraz adresów interesujących serwisów wnętrzarskich.

– Wirtualny sklep meblowy powstał z myślą o ludziach ceniących wolność wyborów których możemy dokonywać w krótkim czasie – mówi Artur Kasprzak, koordynator projektu. – Jako pierwsi w Polsce oferujemy pięć lat gwarancji na zakupione modele oraz całkowite bezpieczeństwo zakupów online – zapewnia.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016