Znane marki w Galerii Korona Kielce

Firma obuwnicza Bagatt, podpisała umowę najmu jeszcze w grudniu 2010 roku. Włoski producent obuwia i torebek ma już kilka sklepów w Polsce, m.in. w Krakowie, Łodzi i Gdyni. Bagatt słynie z utworzonego w obrębie firmy zespołu „CENTRO STILE” – skupiającego młodych stylistów, którzy analizują najnowsze trendy w modzie oraz starają się poddać syntezie sugestie klientów w celu stworzenia najlepszych kolekcji.

Pod koniec zeszłego roku do grona najemców galerii dołączyła również firma Ette Lou. To znana marka odzieżowa, wykorzystująca w produkcji materiały z krajów uchodzących za najmodniejsze – Francji i Włoch.

Gatta podpisała umowę najmu na początku 2011 roku. W związku z debiutem w nowej lokalizacji przewidziano promocje oraz obniżki cen. – Zawsze w przypadku otwarcia nowego salonu klienci mogą liczyć na różne rabaty. Zazwyczaj wynoszą one od 30 do 50 proc. Tak też będzie w przypadku salonu w Galerii Korona Kielce – powiedział Bogdan Nowicki, dyrektor sprzedaży detalicznej Gatta.

Na trzech kondygnacjach Galerii Korona Kielce znajdzie się 170 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne o łącznej powierzchni 36 tys. mkw. Kawiarnie i restauracje zlokalizowane będą na wszystkich kondygnacjach centrum. Na najwyższej z nich znajdzie się ogródek gastronomiczny (food court) z rozległym widokiem na wszystkie poziomy obiektu. Ostatnie trzy poziomy budynku przeznaczone będą na parking samochodowy, mieszczący ponad 1,2 tys. miejsc postojowych. Komercjalizacją galerii zajmuje się firma Libra Project.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016