Marka Dessous w Focus Mall Rybnik

Klienci najnowszego salonu Dessous, którego powierzchnia liczy 39,3 mkw., będą mieli dostęp również do bielizny firm Samanta, Anita, Sielei, Bellissima, Veneziana, Coemi, Ringella, Sunflair, Seafolly, Magistral oraz Taubert.

Z okazji otwarcie, na pierwszych klientów Dessous czeka niespodzianka w postaci 20 proc. rabatu na całą kolekcję. Obniżka obowiązuje w dniach od 11 do 19 lutego 2011 roku. Jak zapowiadają przedstawiciele rybnickiej galerii, w sklepie będzie można bez trudu znaleźć elegancki prezent na Dzień Zakochanch.

Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Rybnika. Zbudowana na miejscu starego browaru galeria, którą otwarto 5 września 2007 roku, to niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze galerii.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Mall. Rybnicka galeria jest pierwszym tego typu obiektem – w 2008 roku otwarto kolejno galerię Focus Mall Bydgoszcz i Focus Mall Zielona Góra, a w 2009 roku Focus Mall Piotrków Trybunalski. Kolejne projekty dotyczą między innymi Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.
 

Reklama

Galeria Jurajska