Nowa Sól czeka na inwestorów

Najbardziej interesujące działki należą bezpośrednio lub pośrednio do Dolnośląskich Zakładów Metalurgii Dozamet.

Firma dysponuje kilkoma działkami, które są atrakcyjne pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość o powierzchni 2,6 ha znajduje się na terenach zakładu. Bezpośredni dojazd do działki ma zapewnić przebudowa drogi i powstanie ronda na ulicy Piłsudskiego. Powstał już projekt tej inwestycji. Obecnie jest on w trakcie przygotowań do realizacji.

Przy ulicy Piłsudskiego Dozamet posiada także kilka bardzo atrakcyjnych terenów o powierzchni 2,8 ha i 1,8 ha. Jednak na tę chwilę Urząd Miejski w Nowej Soli nie wyraża zgody na powstanie obiektów przeznaczonych pod handel wielkopowierzchniowy.

Kolejnym terenem przeznaczonym na sprzedaż są grunty o powierzchni 1,8 ha przy stoczni i Al. Wolności. Działka znajduje się przy moście zwodzonym, niedaleko terenów rekreacyjnych. Nieruchomość posiada także niezależny dojazd, nieuwarunkowany zwodzonym mostem i niezagrożony powodziowo.

Tereny wystawione na sprzedaż posiadają nieznaczne obciążenia hipoteczne, możliwe do zdjęcia przed dokonaniem transakcji. Z informacji, jakich udzielił portalowi Retailnet.pl Paweł Sudnik, przedstawiciel Dolnośląskich Zakładów Metalurgicznych Dozamet wynika, ze procedury sprzedażowe można podejmować od zaraz. Możliwa jest też długoterminowa dzierżawa nieruchomości zawarta na czas określony.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016