Nie ma uchybień w realizacji Millenium Hall

Kontrola Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego nastąpiła po anonimowych doniesieniach o nieprawidłowościach, które rzekomo miały się pojawić w procesie budowy obiektu. Urzędnicy nadzoru budowlanego nie wykryli jednak niezgodności z projektem. W Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego nie uzyskaliśmy żadnej informacji w tej sprawie.

Przedstawiciel firmy CMP, która zarządza inwestycją przyznał w rozmowie z „Gazetą”, że nadzór kontrolował obiekt i nie stwierdził uchybień podczas budowy i przygotowania projektu Millenium Hall w Rzeszowie.

Jednym z sukcesów komercjalizacji Millenium Hall jest niemal dwukrotne zwiększenie powierzchni dla Grupy Inditex, która oprócz Zary otworzy tu salony: Pull and Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho.

Millenium Hall ma 110 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się w około 250 sklepów, multipleks kinowy oraz hotel. Oprócz punktów handlowych w centrum powstaną także: plac zabaw dla dzieci, sezonowe lodowisko, klub fitness, SPA oraz część biurowo-konferencyjna. Powierzchnia najmu (GLA) wynosi 56,612 tys. mkw. Wartość realizowanej inwestycji to 450 milionów złotych. Właścicielem Millenium Hall jest spółka Develop Investment, należąca do grupy kapitałowej Marma.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016