Marcin Grodzicki, NOVO Softnet: Shopping Center Forum pozwala poznać oczekiwania naszych klientów

Shopping Center Forum & Awards 2011

Shopping Center Forum & Awards 2011

Marcin Grodzicki zauważył, że konferencja zapewnia bardzo dobry kontakt i odzew ze strony jego potencjalnych kontrahentów. – Jesteśmy w stanie bardzo szybko poznać oczekiwania klientów, poznać osoby decyzyjne i pokazać im możliwości naszego systemu i naszych rozwiązań informatycznych – powiedział.

Kolejna okazja do wymiany doświadczeń i obserwacji rynkowych oraz szansa na nawiązanie ważnych biznesowych kontaktów pojawi się 8-9 września. Zwłaszcza, że nowa formuła Shopping Center Forum & Trade Fair 2011 będzie trwać dwa dni i zostanie połączona z targami nieruchomości handlowych i inwestycji.

REKLAMA
 
SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa
 
Największe targi nieruchomości handlowych i inwestycji w Polsce. Pierwsza i jedyna tak duża impreza w kraju.Dwudniowa konferencja będzie najważniejszym spotkaniem profesjonalistów, służącym wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Uczestnicy skupią się na zagadnieniach współpracy z samorządami, problemie finansowania inwestycji i zagadnieniach marketingu centrów handlowych.

 
W programie, oprócz części merytorycznej i targowej, przewidziano czas na nieoficjalne spotkania, networking i business mixery.

Zapraszamy do udziału ! 

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016