Batory: Kawiarnia Sowa już otwarta

– Kawiarnia Sowa stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty centrum handlowego Batory. To znana i uwielbiana przez mieszkańców Gdyni – i nie tylko – cukiernia, która już tuż po otwarciu przyciągnęła wielu klientów – mówi dla Retailnet.pl Natalia Pozlewicz, specjalista ds. marketingu w Centrum Handlowym Batory.

W swojej ofercie Cukiernia Adam Sowa posiada ciasta deserowe, torty, ciasteczka, a także praliny. Jako uzupełnienie swojej oferty, sieć wprowadziła także własną markę kawy i związane z nią dodatki. Cukiernia cieszy się od lat uznaniem fachowców branży cukierniczej oraz klientów. Sieć coraz chętniej wybiera lokalizacje w galeriach handlowych.

Na drugim piętrze galerii już na początku lutego pojawiła się również kaiwrnio-lodziarnia Gusto Italianom, która rozpoczęła swoją działalność vis-a-vis salonu Plus GSM. W obiekcie działalność w tym samym sektorze prowadzą także Kawiarnia Mariola oraz sklep Tchibo, który zwyczajowo wyposażony jest w mini-kawiarnię. W food courcie galerii obecna jest również restauracja sieci Sfinks.

Centrum Handlowe Batory nieustannie uatrakcyjnia swoją ofertę. Aktualnie znajduje się tu blisko 70 sklepów, które reprezentują marki odzieżowe, obuwnicze czy elektroniczne.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016