Ruda Śląska Plaza w wiosennej odsłonie

Centrum handlowe w Rudzie Śląskiej rozpoczęło już działania marketingowe, mające na celu wprowadzenie klientów w nadchodzący sezon. Niezależnie od upodobań każdy znawca trendów znajdzie coś dla siebie. Delikatne, zwiewne, miękkie tkaniny, soczyste kolory oraz bardzo modne roślinne motywy.

W dniach od 10 do 13 marca br. Ruda Śląska Plaza przygotowała dodatkowo dla swoich klientów wiele prezentów. W tym czasie należy zrobić zakupy w dowolnym sklepie na terenie obiektu, by móc odebrać przygotowane specjalnie na tą okazję wiosenne upominki, wśród których znajdują się między innymi: kosmetyczka, zestaw do aromaterapii lub zestaw do manicure. Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie internetowej galerii: www.rudaslaskaplaza.pl.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza jest jednym tego typu obiektem w Rudzie Śląskiej, zlokalizowanym w pobliżu centrum miasta. Na dwóch piętrach zlokalizowano mnóstwo butików oraz punktów usługowych, jak również Carrefour Express, Cinema City z ośmioma salami kinowymi oraz Fantasy Park. Dla swoich klientów centrum zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe.

Centrum Ruda Śląska Plaza należy do grupy centrów handlowych zarządzanych przez Segece Polska.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016