Top Modna Kraków Plaza

Bohaterkami warsztatów modowych będą Paulina Papierska i Anna Piszczałka, które zaistniały w polskim show bussinesie za sprawą uczestnictwa w pierwszej edycji telewizyjnego programu Top Model. Zostań modelką, którego emisja miała miejsce w ubiegłym roku.

W sobotę, 26 marca w galerii Kraków Plaza odbędą się warsztaty stylizacji pod hasłem „Znajdź swój styl pod okiem fachowca”. Tego dnia wszystkie zainteresowane klientki będą mogły wziąć również udział w warsztatach wizażu i poznać sekret udanego makijażu.

Następnego dnia, 27 marca pojawią się gwiazdy imprezy, młode modelki poprowadzą warsztaty modelingowe i wskażą, jak powinna poruszać się prawdziwa dama. Będą także warsztaty foto, które pomogą opanować tremę przed obiektywem aparatu.

W warsztatach mogą uczestniczyć osoby, które w dniach od 18 do 25 marca zrobią w Kraków Plaza zakupy na kwotę 50zł i z paragonem podejdą do hostessy przyjmującej zgłoszenia udziału.

Galeria liczy na spore zainteresowanie mieszkańców Krakowa proponowanym eventem. Zyskają na tym również najemcy, którzy w tych dniach mogą liczyć na większą odwiedzalność. Ich wiosenne kolekcje promowane są przez galerię pod wspólnym marketingowym hasłem „Lubimy być ze sobą”. Więcej informacji na www.krakowplaza.pl

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016