Rynek nieruchomości nie poddał się kryzysowi

Łączna watrość zawartych transakcji to 352 mln zł

Łączna watrość zawartych transakcji to 352 mln zł

Jak grzyby po deszczu powstają nowe centra logistyczne, centra i galerie handlowe. Również poziom inwestycji mieszkaniowych po chwili zastoju wraca do stanu sprzed kryzysu. Pojawiają się nowi inwestorzy i deweloperzy ze świeżymi pomysłami, a przede wszystkim środkami finansowymi, które mogą być zainwestowane. Rozwojowi sprzyjają także banki, zmniejszające bariery dostępu do kredytów inwestycyjnych i budowlanych.

Tempo rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych wymaga lokalnej platformy, na której swoje poglądy, oferty i doświadczenia mogą wymieniać wszystkie organizacje uczestniczące w tym rynku. Dotychczas takie platformy były organizowane za granicą, ale rynek polski, który wygląda naprawdę imponująco na tle europejskich, doszedł do pewnej masy krytycznej wymagającej własnego medium do wymiany ofert i wiedzy. Taką platformą może okazać się konferencja Shopping Center Forum & Trade Fair 2011.

REKLAMA
 
SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa
 
Największe targi nieruchomości handlowych i inwestycji w Polsce. Pierwsza i jedyna tak duża impreza w kraju.

Dwudniowa konferencja będzie najważniejszym spotkaniem profesjonalistów, służącym wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Uczestnicy skupią się na zagadnieniach współpracy z samorządami, problemie finansowania inwestycji i zagadnieniach marketingu centrów handlowych.

 
 

W programie, oprócz części merytorycznej i targowej, przewidziano czas na nieoficjalne spotkania, networking i business mixery.

Zapraszamy do udziału ! 

Reklama

Galeria Jurajska