Nowa powierzchnia handlowa w Puławach

Obiekt będzie miał 3,1 tys. mkw. powierzchni użytkowej

Obiekt będzie miał 3,1 tys. mkw. powierzchni użytkowej

Powierzchnia użytkowa powstającego obiektu wynosi ponad 3,1 tys. mkw. Budynek będzie miał trzy kondygnacje, na których znajdzie się miejsce dla 20 sklepów o zróżnicowanej powierzchni. Na pierwszym piętrze do wynajęcia jest ponad 579 mkw. Lokale mają metraż od 16 do 312 mkw. Drugie piętro jest przeznaczone dla pięciu sklepów – od 34 mkw. do 95 mkw. Trzecia kondygnacja pomieści salę konsumencką oraz 11 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 23 mkw. do 73 mkw. Na tym poziomie przewidziane jest także powstanie dużej restauracji z tarasem.

Firma realizująca inwestycję nie prowadzi wynajmu powierzchni handlowej, ale jej sprzedaż. – Obecnie trwają wstępne rezerwacje lokali. Ich sprzedaż rozpocznie się na przełomie czerwca-lipca br. – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet.pl Agnieszka Ciupak, przedstawiciel spółki Galeria Nova. Na stronie internetowej projektu czytamy, że na tym etapie realizacji istnieje możliwość dowolnej modułowej konfiguracji lokali.

Galeria Nova w Puławach powstanie u zbiegu ulic Fieldorfa Nila i Zielonej – w ścisłym centrum miasta, przy trasie Puławy-Kazimierz Dolny. Galeria Nova jest budowana na skarpie, co umożliwi bezpośredni dostęp do sklepów z dwóch niezależnych wejść. Wykonawcą projektu jest firma Pin-Bud. Deweloper obiektu – spółka Galeria Nova – jest także jego inwestorem, a w przyszłości również zarządcą.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016