Restauracja Olimp City Center Rzeszów

Punkt będzie działał na zasadzie franczyzy. Aktualnie sieć posiada już dwie tego typu restauracje, ale nadal zamierza rozwijać franczyzowy model współpracy. Cały czas poszukuje zatem partnerów biznesowych – zwłaszcza z terenu Wrocławia i aglomeracji śląskiej, a także Poznania i Gdańska. – W planach mamy otwarcie kolejnych punktów franczyzowych również w Szczecinie – informuje Piotr Niemiec, właściciel sieci restauracji Olimp.

Piotr Niemiec w rozmowie z Retailnet.pl zapowiada już kolejne otwarcie. Lokal sieci Olimp w październiku tego roku pojawi się w parku handlowym Futura Park koło Krakowa. Natomiast w przyszłym roku zostaną otwarte dodatkowo restauracje w Europie Centralnej w Gliwicach, Koronie Kielce i we wspomnianym centrum handlowym City Center Rzeszów. Do końca 2012 roku firma planuje otworzyć w sumie sześć nowych punktów.

– Dynamiczny rozwój sieci możliwy jest dzięki popularności restauracji wśród klientów. A doświadczenie zdobyte przez lata w kilkunastu własnych restauracjach przekazujemy franczyzobiorcom sieci – mówi Piotr Niemiec. Aktualnie w sieci działa 11 restauracji własnych i dwie franczyzowe.

Gastromall to firma działająca w gastronomii od 1995 roku. Jest właścicielem sieci restauracji Olimp z samoobsługowym systemem sprzedaży posiłków na wagę, które funkcjonują na terenie całego kraju.
 

Reklama

Galeria Jurajska