Która galeria najlepsza? Dowiemy się we wrześniu

Aleksander Walczak

Aleksander Walczak

Celem inicjatywy jest wyłonienie tych obiektów, które według najemców centrów handlowych realizują najlepsze praktyki zarządcze. Tegoroczna odsłona rankingu będzie uwzględniać centra o powierzchni najmu większej niż 10 tysięcy metrów kwadratowych.

– Do udziału w badaniu zapraszamy wszystkich najemców, którzy posiadają swoje placówki w centrach handlowych. Dzięki jak największej liczbie wypełnionych ankiet wyniki badania będą miarodajne. Wszystkie odpowiedzi są anonimowe, a rezultaty zostaną przedstawione zbiorczo, w formie tabel i wykresów – powiedziała Anna Klinowska, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych, dyrektor rozwoju sieci Sklepy Komfort.

Klinowska podkreśla, że upubliczniona zostanie tylko lista najlepszych- zdaniem najemców – centrów handlowych. Pełne wyniki badania będą udostępniane na życzenie i otrzymają je wyłącznie najemcy biorący udział w badaniu. Ich publikacja nastąpi podczas konferencji towarzyszącej targom nieruchomości handlowych, która odbędzie się w ramach Shopping Center Forum & Trade Fair (8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa).

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Termin nadsyłania ankiet – 15 czerwca. Szczegóły na stronie www.psnph.pl.

Polskie Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych jest zrzeszeniem, powołanym dla zacieśnienia współpracy między najemcami powierzchni handlowych w centrach handlowych. Celem Stowarzyszenia jest m.in.: ochrona interesów i praw najemców korzystających z lokali w obiektach handlowych, działanie na rzecz zapewnienia równych praw i obowiązków dla najemców i wynajmujących w szczególności w zakresie zawieranych umów najmu.

 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016