Organique najemcą Focus Mall

W Focus Mall segment urody reprezentowany był dotychczas przez drogerię sieci Rossmann oraz perfumerię Douglas.

W sieci Organique sprzedawane są naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. Firma powstała 1 czerwca 2000 roku jako jednoosobowa manufaktura. Tomasz Czarski, pomysłodawca, właściciel i prezes Organique początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe. Wprowadził i wypromował sklepy typu mydlarnie.

Od 2004 roku firma zaczęła sprzedaż za granicę – początkowo do Norwegii i Niemiec, dzisiaj kosmetyki Organique znane są również w Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Białorusi, na Węgrzech i we Włoszech. W 2005 weszła na rynek pierwsza linia kosmetyków do ciała. Do sprzedaży zostały wprowadzone również olejki eteryczne i akcesoria z ceramiki, szkła, drewna.

Od 2006 roku firma rozpoczęła budowę sieci salonów franczyzowych. Dziś jest ich ponad dwadzieścia w Polsce oraz kilka poza granicami kraju (Rosja i Szwecja). Większość salonów znajduje się w dużych miastach (Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Lublin, Białystok i inne), nierzadko w centrach handlowych.

Focus Mall znajduje się w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Liczy 75 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, w tym 35 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA). Mieści 100 sklepów, punktów usługowych oraz pięciosalowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016