Sieć Nasz Naleśnik w Galerii Pomorskiej

W portfolio sieci znajduje się obecnie 20 restauracji. Sześć placówek zlokalizowanych jest w Warszawie, pozostałe w takich miastach jak Szczecin, Kielce, Radom, Katowice i Białystok. W ostatnim czasie sieć powiększyła się o lokal w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego 64.

Wszystkie nowe lokale otwierane są w systemie franczyzowym, choć, jak podkreśla Barbara Knap, manager ds. rozwoju konceptu Nasz Naleśnik, lokal macierzysty sieci na warszawskich Kabatach jest i zawsze będzie lokalem własnym. Ogólnie w menu lokali znajduje się ponad 70 rodzajów naleśników słodkich i obiadowych.

Sieć Nasz Naleśnik rozpoczęła  działalność w 2003 roku otwierając lokal na warszawskich Kabatach. Prócz polskich placówek działa też jedna w  Wielkiej Brytanii, którą na zasadzie franczyzy prowadzi grupa polskich emigrantów.

Całkowite koszty otwarcia naleśnikarni w Polsce wahają się w granicach 65-100 tys. zł, w zależności od wielkości i stanu lokalu. Opłata wstępna wynosi 15 tys. zł, a miesięczna – 500 zł. Firma zapewnia pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, jego przystosowaniu do rozpoczęcia działalności oraz wyposażeniu. Lokal powinien mieć wielkość od 40 do 100 metrów kwadratowych (w galerii handlowej  wystarczy 30 metrów kwadratowych).

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016