Rusza Carte d’Or Cafe w Fashion House

Carte d’Or Cafe to koncept lodziarnio-kawiarni działający na zasadach franczyzy w oparciu o ogólnoświatową markę Carte d’Or. Firma zjest zarządzana w Polsce przez spółkę Ice Cafe Concept, która jest również wyłącznym dystrybutorem lodów gastronomicznych Carte d’Or na terenie Polski.

Celem strategicznym dla Ice Cafe Concept jest w perspektywie kilku lat uzyskanie na rynku pierwszego miejsca pod względem ilości lokali. Już pod koniec 2011 roku spółka będzie dysponować ponad 20 punktami lodziarnio-kawiarni. Obecnie pierwsze sklepy otwierane są głównie w galeriach handlowych, lecz istnieją także inne formy współpracy pozwalające na otwieranie punktów również w lokalach wolnostojących. Na lata 2012-2013 planowane jest otwarcie największej liczby nowych punktów sprzedaży, tak aby w 2015 roku na rynku funkcjonowało już ponad 80 aktywnie działających lokali Carte d’Or Cafe. Koncepcja rozwoju marki przygotowana została w trzech formatach. Lokale pod szyldem tej marki mogą funkcjonować jako "wyspy" w centrum handlowym, lodziarnie o powierzchni do 60 metrów kwadratowych w galerii oraz pełnowymiarowe lodziarnio-kawiarnie premium z obsługą kelnerską, które mogą działać zarówno w galeriach handlowych, jak i przy popularnych deptakach.

Marka Carte d’Or po raz pierwszy została wprowadzona na rynek we Francji w 1978 roku.
Fashion Hause Outlet Center usytuowany jest przy ulicy Puławskiej w Piasecznie k/ Warszawy. Na kompleks składa się ponad 100 firmowych salonów stylizowanych na warszawskie Stare Miasto. Wśród najemców outletu są m.in. Adidas, Almi Decor, Big Star, Ecco, Kazar, Lee, Mango czy Mexx.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016