Bijou Brigitte wśród najemców Millenium Hall

Salon powstanie na parterze galerii.

Grupa posiada sieć ponad 1150 salonów na całym świecie. Oferta tej marki skierowana jest do kobiet świadomych najnowszych trendów mody. Asortyment Bijou Brigitte oferuje ponad 9 tysięcy artykułów, w każdym stylu i na każdą okazję.

Centrum handlowe Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. W kompleksie znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Wśród największych marek swoją obecność w galerii potwierdziły między innymi: Sephora, Intersport, restauracja La Grotta, kawiarnia Wayne’s Coffee. Pojawi się tu również klub fitness działający w sieci Pure Health & Fitness. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !
 

                                                                                                                                        

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016