Salon Phenome w Arkadii

Jest to piąty salon marki w Polsce. Perfumeria ma 25 mkw. powierzchni handlowej i jest zlokalizowana na pierwszym piętrze galerii Arkadia, w sąsiedztwie butików Zara i Solar. Organiczne preparaty Phenomé są dostępne również w firmowych sklepach w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Blue City, w poznańskiej Malcie i w łódzkiej Manufakturze oraz w wybranych perfumeriach sieci Douglas.

W sklepach firmowych z kosmetykami Phenomé można dokładnie poznać i przetestować każdy preparat, siedząc przy specjalnym testing-barze, gdzie umieszczono umywalki z bieżącą wodą, ułatwiające testowanie np. peelingów czy żeli pod prysznic. Do produkcji kosmetyków marka Phenome nie używa się zwykłej wody. Podstawą kremów i emulsji są wody roślinne. Zaopatrują je w witaminy i minerały, zwiększając ich naturalną energię życiową i zdolność do odnowy. Firma nie testuje na zwierzętach ani nie korzysta z żadnych składników pochodzących z martwych zwierząt. Kosmetyki mogą być stosowane przez wegan.

Centrum handlowe Arkadia mieści sie przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 roku rocznie odwiedza ponad 21 mln klientów. Na 287 tysiącach metrów kwadratowych znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tu – multiplex Cinema City z 15 ekranami. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in. Prima Moda, Reserved, Saturn, Almi Decor, Zara, Apart, H&M czy C&A. Strefę food court Arkadii stanowi ok. 30 restauracji oraz kawiarni, wśród nich znajdują się m.in. Burger King, PizzaHut, Wiking, Sphinx, czy cafe Vincent oraz Pijalnia Czekolady Wedel.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016