CH Warszawa Wileńska z punktem ZTM

Punkt usytuowany jest w pasażu Białostocka, w pobliżu wejścia od strony kas kolejowych. Klienci uzyskają w nim szczegółowe informacje związane z nową organizacją ruchu i zmianami w komunikacji publicznej.

To nie pierwsza współpraca zarządców CH Warszawa Wileńska z władzami miasta, podmiotami, a także spółką ZTM. Centrum gościło już pod swoim dachem przedstawicieli ZTM z punktem personalizacji kart miejskich oraz wspierało kampanię Jedź właściwym pasem.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i dworca. Kompleks składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się oferta spożywcza oraz trzypoziomowy parking dla klientów.

W obiekcie znajduje się hipermarket oraz ponad 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Największym najemcą jest sieć Carrefour. Galeria handlowa zapewnia także ofertę modową, strefę gastronomiczną, a także ręczną myjnię samochodową. Ponadto mają tu swoje sklepy marki działające w branżach: zdrowie i uroda, rekreacja i rozrywka, wystrój wnętrz i artykuły dla domu, gastronomia oraz usługi.

Galeria została otwarta w 2002 roku. Na liście najemców znajdują się m.in. takie marki jak Carrrefour, Rossmann, Wojas, Kakadu, Vision Express, GoSport, Tchibo, księgarnia Matras, RTV Euro AGD CCC czy Deichmann.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016