Shopping Center Forum & Trade Fair: targi w obiektywie kamery

Shopping Center Forum & Trade Fair 2011

Shopping Center Forum & Trade Fair 2011

Tegoroczne Shopping Center Forum & Trade Fair 2011 to wyjątkowe dwa dni poświęcone w całości branży centrów handlowych. Formuła wydarzenia łączyła część konferencyjną z równolegle trwającymi targami inwestycji handlowych. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusji o rozwoju obiektów handlowych na rynkach regionalnych podczas paneli tematycznych. Konferencja zgromadziła wielu znakomitych specjalistów – przedstawicieli firm deweloperskich, zarządzających, banków a także najemców.

Głównymi tematami, nad którymi dyskutowano były: skuteczne zarządzanie centrum handlowym, możliwość inwestowania w Poznaniu i Wielkopolsce, na Górnym Śląsku, w Rzeszowie i na Podkarpaciu, we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. Ważnym elementem dyskusji było także finansowanie inwestycji handlowych. W debacie głos zabrali m.in.: Sven-Torsten Kain – członek zarządu BRE Banku Hipotecznego, Marcin Dubno – dyrektor Departamentu Finansowania Nieruchomości Banku Zachodniego WBK.

Partnerem merytorycznym tej części imprezy była międzynarodowa firma doradcza CB Richard Ellis, która podczas Shopping Center Forum & Trade Fair przedstawiła swój najnowszy raport Poland Retail Destinations 2011.

Z kolei targi tworzyli wystawcy – firmy, które zdecydowały się pokazać swoje projekty szerokiemu gronu odbiorców.  Każdy, kto odwiedził salę wystawienniczą mógł poczuć się usatysfakcjonowany. Zwłaszcza, że na każdym stoisku można było spotkać najważniejsze osoby z danej firmy. Dopisali także najemcy, którzy z entuzjazmem przyjęli nową formułę wydarzenia i z satysfakcją odnoszą się do jego efektów.

Tagi:

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016