Campus i Alpinus w Koronie Kielce

Kieleckie centrum zostanie otwarte w II kwartale br.

Kieleckie centrum zostanie otwarte w II kwartale br.

– Korona Kielce to dla nas bardzo ciekawy projekt. Powstająca w śródmieściu Kielc galeria na wysokim poziomie pozwoli nam wypełnić lukę w centrum miasta. Cieszymy się, że znajdziemy się w gronie najemców galerii – mówi Wojciech Józefik, właściciel sklepu Strefa Outdooru z markami Campus i Alpinus.

Sklep Strefa Outdooru w Koronie Kielce otworzy się wraz ze startem całego centrum, a więc w drugim kwartale 2012 roku. – Dbamy o to, aby w gronie naszych najemców znalazły się topowe marki skierowane do wszystkich klientów – mówi Michał Tur, manager ds. marketingu galerii Korona Kielce.

Nowe kieleckie centrum rozrywkowo-handlowe położone jest kilkaset metrów od Rynku i do dworców autobusowego i kolejowego. Na trzech poziomach powstanie 170 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne. Zajmą one łącznie 38,3 tys. mkw. Kolejne trzy kondygnacje, łącznie z dachem, przeznaczone zostaną na parking. Łączna powierzchnia całkowita obiektu wyniesie 93 tys. mkw. Wartość inwestycji to 100 mln euro. Galerię bezpośrednio będą obsługiwały 23 linie autobusowe łączące wszystkie dzielnice Kielc.
 

Reklama

Galeria Jurajska