Galeria Podwale z pozwoleniem na budowę

Cinema City zwiekszy liczbę sal kinowych

Cinema City zwiekszy liczbę sal kinowych

Obiekt o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych powstanie przy ulicy Podwale i Żymierskiego. Inwestor jest obecnie na etapie poszukiwania generalnego wykonawcy. Na terenie kompleksu docelowo ma się znajdować 35 sklepów i punktów handlowo usługowych, które zostaną rozlokowane na powierzchni o wielkości około 4,3 tys. mkw.

Wśród najemców galerii są m.in. operator sieci spożywczej, marki odzieżowe i obuwnicze oraz drogeria. Na terenie obiektu uwzględniono też przestrzeń dla apteki, optyka czy sklepu RTV AGD. Ofertę gastronomiczną i rozrywkową dopełnić ma kręgielnia, księgarnia oraz restauracje i kawiarnie. Do grona najemców dołączyć mają także kwiaciarnia, salonik prasowy bądź inne firmy świadczące usługi. Dotychczas umowę podpisano m.in. z marką modową Top Secret.

Kompleks powstanie na obszarze o wielkości 1,31 ha. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 7235 mkw. Dwukondygnacyjny obiekt oprócz funkcji handlowej będzie oferował także powierzchnię biurową i usługową na którą przewidziano ponad tysiąc mkw. na drugim piętrze budynku. Na terenie projektu znajdzie się także 150 miejsc parkingowych.

Termin otwarcia obiektu zaplanowany został na pierwszy kwartał 2013 roku.

 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016