Nagroda Innowacja Handlu 2011 dla drukarki Epson TM-C610

Epson otrzymał nagrodę

Epson otrzymał nagrodę

Nagroda została przyznana w kategorii czytniki, kolektory, drukarki, ekrany POS. Kompaktowa drukarka Epson TM-C610 z wbudowanym mechanizmem odcinającym, drukuje w kolorze, z szybkością do 96 mm/s na papierze z rolki o szerokości 58 mm. Głowica drukująca MicroPiezo i wodoodporne atramenty gwarantują jakość i trwałość wydruków. Wbudowana karta sieciowa LAN oraz złącze USB natomiast ułatwiają integracje urządzenia np. z systemami POS w różnych środowiskach.

Epson jest firmą specjalizującą się w dziedzinie obrazowania i innowacji. Strategią spółki jest tworzenie kompaktowych, energooszczędnych i precyzyjnych technologii. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Według badań niezależnych audytorów rynku Epson w Polsce ma 16,5 procent udział w rynku popularnych drukarek atramentowych, 17,5 procent w rynku urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). W zakresie projektorów WXGA w 2010 roku sprzedaż Epsona w Polsce wzrosła czterokrotnie. Epson ma 15 procent udziału w sprzedaży projektorów w Polsce.
 

Tagi:

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016