NoVa Park z księgarnią Matras

Komercjalizacja centrum NoVa Park sięga 75 proc.

Komercjalizacja centrum NoVa Park sięga 75 proc.

 Sklep zajmie powierzchnię 235 mkw. na parterze galerii. Matras należy do głównych dystrybutorów książek na polskim rynku. Oferuje kilka milionów egzemplarzy w księgarniach w Polsce. Jest to ponad 130 tys. tytułów książek od literatury pięknej poprzez biografie po książki dla dzieci.

Komercjalizacja centrum NoVa Park sięga 75 proc. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski developer Futureal.Na powierzchni najmu wynoszącej 32,4 tys. mkw. zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.

Oddanie obiektu planowane jest na 1 kw. 2012 roku. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr I Paweł, H&M, C&A, Pure Fitness, KappAhl, Intersport, KFC, Smyk, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter, Media Expert, Mohito. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii.

 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016